Очисник дисків: розбираємося, який краще

Серпень 16, 2022
Очисник дисків: який краще

Колісні диски автомобіля, безумовно, зазнають найбільшої зовнішньої дії та забруднення. По-перше, вони крутяться і це єдиний зовнішній елемент автомобіля, що рухається. По-друге, вони знаходяться в безпосередній близькості до гальмівних колодок, з яких природним чином на них потрапляє гальмівний пил. Крім цього, на них найкраще видно бруд від бітуму, дорожнього пилу, масляних плям. Здалеку це непомітно, але при найближчому розгляді стає очевидно, що для очищення коліс мало звичайної мийки автомобіля.

Навіщо потрібний очисник колісних дисків?

І тут на допомогу приходить очисник дисків, створений спеціально для того, щоб привести зовнішній вигляд коліс до ідеального вигляду. Бітум, дорожній пил, бруд, жир, пил гальма... Цей список можна продовжувати ще дуже довго. Звичайно, стандартне тунельне миття або миття самообслуговування не впорається з ними, як і автошампунь. Тому важливо використовувати при миття очищувач колісних дисків, який прибере всі забруднення та зробить колесо, як нове.

Які бувають очищувачі колісних дисків

  • Очищувач дисків із індикатором. Це очисник коліс, який під час очищення змінює колір. Може мати неприємний запах. Дуже важливо дотримуватись інструкції при його використанні і не перетримати до змивання. Сильна хімія може очистити не тільки колесо, але якщо не змивати після нанесення більше 10 хвилин, і частина лаку на колісному диску.
  • Тригер для чищення дисків без індикатора. Менш ефективний, ніж перший варіант очиститилей, але при цьому і більш дбайливий до поверхні коліс.
  • Пінний очищувач дисків. Він м'якший до покриття колісних дисків, на відміну реагентного очищувача дисків з індикатором. Підходить для дбайливого очищення коліс. За ефективністю аналогічний очиснику дисків із індикатором.
  • Спрей для чищення дисків. По суті це аналог антибітуму. І, якщо перші три варіанти досить прості у використанні: завдав, зачекав, змив. Можливо, потер щіткою для дисків. То спрей для очищення дисків потребує більше ручної роботи з поверхнею.
  • Як очистити колісний диск: чи використовувати щітку для дисків?

Так, варто. Навіть, можна сказати, це треба робити. Інакше просто неможливо вичистити всі стійкі та глибокі забруднення. Важливо розуміти, що працювати з поверхнею потрібно спеціальною щіткою для колісних дисків або губкою для миття автомобіля.

Очищувач дисків чи очисник гальм, антибітум: що краще?

Якщо Ви використовуєте очисник дисків з індикатором або пінний, його ефективність можна порівняти з глибоким очисником поверхні. Таким, як антибітум або очисник гальм. Крім цього, Ви можете бути на 100% впевненими в тому, що Ви не пошкодите повіху. Та й ручної роботи з поверхнею потрібно набагато менше. Антибітум або очисник гальм можна порекомендувати для ручного очищення зворотного боку обода.

Диски чисті, а як бути із шинами?

Для покришок також є очищувачі і одночасно чорніння покришок. Вони можуть надавати глянсовий або матовий вигляд вашим шинам. Якщо після якісного очищення коліс, покрити шини чорнильником, вигляд автомобіля буде чудовим. Адже, як казав Генрі Форд, 80% зовнішнього вигляду автомобіля – це його колеса.

Блог